2142/7553
Ryoichi Nakamura (f. Tokyo 1982)
Uden titel, ca. 2006. Sign. på bagsiden Ryoichi N. Olie på lærred. 160×200. Uindrammet.
Proveniens: Galerie Birthe Laursen, København. Erhvervet hér af nuværende ejer.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag