2142/​7553

Ryoichi Nakamura (f. Tokyo 1982)

Uden titel, ca. 2006. Sign. på bagsiden Ryoichi N. Olie på lærred. 160×200. Uindrammet.

Proveniens: Galerie Birthe Laursen, København. Erhvervet hér af nuværende ejer.

Samtidskunst, 19. oktober 2021

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag