2432/110
Jugend bordur af patineret zink, dekoreret med en arbejdende mand. 20. årh.s begyndelse. H. 34.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Nøgle medfølger.
Vurdering