2418/227
Et par franske franske lågvaser af marmor og forgyldt bronze. 19. årh.s slutning. H. 29. B. 15. (2) E2
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag