“Derriere le Miroir”. Usign. Elleve tidsskriftsmapper med litografiske kompositioner. Le Yaouanc # 176/1969. Rebeyrolle # 177/1969. Pol Bury # 178/1969. Reberyrolle #187/1970. Le Yaouanc # 188/1970. Steinberg # 192/1971. Pol Bury # 191/1972. Maeght Editeur # 195/1971. Ubac # 196/1972. Tal-Coat #199/1972. Adami # 214/1975. Udgivet af Galerie Maeght 1969–1975. 38×28. (11).
Almindelig brugsslitage, herunder omslag med håndteringsmærker. Enkelte med mindre fugtpletter.