12118/119
Carl Søderberg (f. Kolding 1914, d. 2001, pseudonym for Niels Walseth)
Fiskere på stranden. Sign. Carl Søderberg. Olie på lærred. 79×119. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag