2138/685
Mogens Lohmann (f. København 1918, d. 1985)
Uden titel, 1964. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 73×50.
Original stand.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud