2439/257
Poul Friis Nybo (f. København 1869, d. Vejby 1929)
Afteninteriør med en kvinde foran spejlet. Sign. Friis Nybo. Olie på lærred. 43×31.
Behov for let overfladerensning.
Vurdering
1036003 | ||
982625 |