2139/620
Her Majesty Queen Margrethe II of Denmark (f. København 1940)
Komposition. Sign. M 88, 132/350. Litografi i farver. Bladstørrelse 64×47.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag