2436/​378

Engelsk canterbury af mahogni, front med skuffe, beslag og hjul af messing. Regency form. 20. årh.s begyndelse. H. 51 cm B. 51 cm D. 35 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?