2015/251
Johan Neumann (f. København 1860, d. sst. 1940)
Sejlskibe ud for Kronborgs kyst. Sign. Johan Neumann. Olie på lærred. 39×66.
Enkelt retouchering. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag
40 bud