2132/266
Ding Guanpeng, efter
Scroll med Udødelige figurer. Segl sign. Ca. 1900. Gouache på silke. Billedefelt 135×46 cm.
Foldemærker. Montering beskadiget og beskåret.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud