1946/335
Hans Eberl litograferet metal limousine med chauffør og mekanisk optræk. L. 35 cm.
Optræk virker ikke, dæk samt døre mangler, skader, buler og ridser
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag
29 bud