1946/​335
Hans Eberl litograferet metal limousine med chauffør og mekanisk optræk. L. 35 cm.

Be­skriv­el­se

Optræk virker ikke, dæk samt døre mangler, skader, buler og ridser

Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019

Samlerobjekter

Vur­dering

3.000 kr.

Hammerslag

6.000 kr.

29 bud

6.000 kr.
(Autobud) 5.500 kr.
5.000 kr.
4.800 kr.
4.600 kr.
(Autobud) 4.400 kr.
4.400 kr.
(Autobud) 4.200 kr.
4.000 kr.
3.800 kr.
3.600 kr.
(Autobud) 3.400 kr.
3.200 kr.
(Autobud) 3.000 kr.
2.900 kr.
(Autobud) 2.800 kr.
2.700 kr.
(Autobud) 2.600 kr.
2.500 kr.
2.400 kr.
2.300 kr.
(Autobud) 2.200 kr.
2.200 kr.
2.100 kr.
(Autobud) 2.000 kr.
1.950 kr.
(Autobud) 1.600 kr.
1.550 kr.
1.500 kr.