2447/982
Studio Job
“Playtime”. Skammel/puf i form af volleyball, betrukket med patineret brunt skind. Udført og mærket hos Montis. H. 46. Diam. 50.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Vurdering