2439/212
Chr. Benjamin Olsen (f. Odense 1873, d. Frederiksberg 1935)
Marine med sejlskibe i hårdt vejr. Sign. Chr. Benjamin Olsen. Olie på lærred. 31×47.
Behov for rensning. Mindre krakeleringer.
Vurdering