2032/789
Dansk design
Cirkulært spejl i ramme af palisander med synlige samlinger. 1960'erne. Diam. 47.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
10 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||