1708/1741
Skønvirke smykkeholder af forgyldt bronze, støbt med nymfe og blomsterranke. Ca. 1900. H. 20.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Varia, 23. februar 2017
Vurdering
Hammerslag
21 bud