12141/204
Børge Bokkenheuser (f. Hørsholm 1910, d. Humlebæk 1976)
Tulipaner. Sign. Bokkenheuser. Olie på lærred. 46×55. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag