2003/​813

Ernst Voss

Standerlampestel med hvidlakeret stamme. Base af messing. Udført hos Voss. H. 150.

Brugsslitage, herunder ridser, mærker, smuds og rustpletter. Greb med defekt flet. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 14. januar 2020

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag

650 DKK

650 DKK
600 DKK