2413/9088
Cavalli di San Marco
Stor figur af gibs, hestehovede. Anden halvdel af det 20. årh. Original i Venedig. H. 86. B. ca. 94. D. ca. 44.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Gamle afslag på ørene.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag