2427/47
Et par bergere af mahogni med beslag af forgyldt bronze, betræk af rødt uld. Empire form, 20. årh. H. 75. B. 54. D. 52. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
842324 | ||
894244 | ||
842324 (Autobud) | ||
894244 | ||
842324 | ||
989296 | ||
842324 | ||
274699 |