12031/​75

Koreansk skab af rigt udskåret hardwood, front med vitrinedør, herunder to døre. 20. årh. H. 188. B. 80. D. 41.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Glasset med revne nederst.

Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag