2439/707
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
941695 | ||
1126755 | ||
1077389 | ||
802930 |