2115/838
Roger San Miguel (f. 1940)
Moder og barn. Sign. R. San Miguel. Olie på lærred. 75×60.
Enkelte minimale afskalninger.
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Vurdering
Hammerslag