888/​184

Et par svenske rokoko stole med original gul bemalet træ. Stockholm, 18. årh.s midte. (2)

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Original bemaling. Ny polstring og betræk.

Varia, møbler og tæpper, 18. september 2019

Vur­dering

15.000 DKK

Hammerslag