888/184
Et par svenske rokoko stole med original gul bemalet træ. Stockholm, 18. årh.s midte. (2)
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Original bemaling. Ny polstring og betræk.
Varia, møbler og tæpper, 18. september 2019
Vurdering
Hammerslag