11946/10
Carl Søderberg (f. Kolding 1914, d. 2001, pseudonym for Niels Walseth)
Damen på Cabri. Sign. Carl Søderberg. Olie på lærred. 65×55. Rammemål 82×71.
Behov for let overfladerensning.
Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019
Vurdering
Hammerslag