2006/313
To store (forskellige) franske væglampetter af forgyldt bronze. 19. årh.s slutning. Den ene monteret til el. H. 62 cm og 46 cm. (2).
Almindelige brugstegn. Bemærk venligst: Bruun Rasmussen garanterer ikke for den elektriske installations funktionsduelighed.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag