2108/​1321

Hermès

Bælte af brunt læder med gyldne spænder. Str. 70. Justerbart 72–68,5 cm. Længde 77 cm, bredde 3,5 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Fremstår med en enkel sort plet på læderet og nogle ridser på spænderne. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 24. februar 2021

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag