2048/953
Dansk møbeldesign
Tre skabe af kirsebær, front med to døre, bag hvilke hylder. 1980erne. H./B. 78,5. D. 38. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 24. november 2020
Vurdering
Hammerslag