1738/1645
Conradsminde, to vinglas omvendt dråbe med glat stilk. Danmark 19. årh. H. 11,5 og 13 cm. (2)
Proveniens: Birgit og Bent Wolstrups samling.
Varia (udskudt), 28. september 2017
Vurdering
Hammerslag
30 bud