2427/698
Svend Wiig Hansen (f. Møgeltønder 1922, d. Helsingør 1997)
Uden titel. Sign. SWH. Olie på lærred. 52×58.
Vurdering
16 bud
849670 | ||
174739 | ||
803700 | ||
315020 | ||
830005 (Autobud) | ||
315020 | ||
830005 (Autobud) | ||
315020 | ||
830005 (Autobud) | ||
315020 | ||
830005 | ||
849670 | ||
801244 | ||
849670 | ||
174739 | ||
849670 |