2022/1279
Gerda Lynggaard m.fl.
Smykker af sterlingsølv, messing, forsølvet metal m.m. bestående af fem par øreclips, to brocher, tre armbånd og to halskæder. Delvis stemplet Monies. L. 5–100 cm. (17)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker, 27. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud