1836/713
Andreas Golder (f. Ekaterinenburg, Rusland 1979, fra 1989 bosat i Tyskland)
“Polnischer Edelmann Adrian B.”. Sign. på bagsiden Andreas Golder, Berlin 2010. Olie på lærred. 50×40.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 4. september 2018
Vurdering
Hammerslag