2441/502
Leif Sylvester (f. København 1940)
“Jeg skal nok passe på dig”, 1989. Sign. Sylvester 89; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 150×120.
Behov for let overfladerensning. Overfalde smuds. God stand.
Vurdering
13 bud
280591 | ||
136494 | ||
891702 (Autobud) | ||
1166796 | ||
891702 (Autobud) | ||
1166796 | ||
891702 (Autobud) | ||
863376 | ||
891702 (Autobud) | ||
863376 | ||
891702 | ||
859996 | ||
891702 |