2435/​721

Preben Wölck (f. Nykøbing Mors 1925, d. 2000)

“Collage”. Sign. på bagsiden Wölck 1961. Olie på plade. 55×46.

God stand. Rammen lidt løs.

I Lyngby
Vur­dering

5.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?