2419/298
Fragment af patineret gips i form af løvehoved. 20. årh. L. eksl. beslag 27.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag