2438/​960

Ubekendt møbeldesign

Armstol af bambus. Løse hynder med lyst møbelstof. 1990'erne.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Hynder med nogle pletter.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?