2438/​959

Ubekendt møbeldesign

Rullebord af patineret messing med plader af glas. H. 65. L. 76. B. 41.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Hylde med revne og nogle kanthak.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?