2438/960
Ubekendt møbeldesign
Armstol af bambus. Løse hynder med lyst møbelstof. 1990'erne.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Hynder med nogle pletter.
Vurdering
85176 |