2125/​1023

Oda Christiansen (f. Beder)

Figurkomposition. Sign. O.C. 1986. Olie på lærred. 96×126.

Lærred bør strammes op. Mindre afskalninger.

Moderne kunst og design, 22. juni 2021

Vur­dering

3.000 kr

Hammerslag

1.500 kr

1.500 kr