2131/100
Ubekendt maler, 20. årh.
Parti fra Skagen med båden Anna trukket op på stranden. Sign. C. B. Olie på lærred. 31×40.
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger. Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
38 bud