1950/303
“Til perron 3 og 4 samt udgang”. DSB emaljeskilt. H. 53. L. 160.
Afskalninger. Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder nogle overfladeridser og rustpletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag
26 bud