2312/971
Ubekendt kunstner, 20. årh.
Komposition. Sign. Sv. Thurlow 1997. Skulptur af udskåret ahorn. H. 45,5.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Moderne kunst og design, 21. marts 2023
Vurdering
Hammerslag