922/294
Paolo Cotani (f. Rom 1940, d. sst. 2011)
“Omaggio a Giacometti no. X2”. Sign. på bagsiden Paolo Cotani Ottobre 1976. Akryl på lærred. 200×200. Uindrammet.
Proveniens: Galerie la Bertesca, Düsseldorf, Tyskland (etiket på bagsiden). Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud