2009/605
Kai Kristiansen (f. 1929, Møbelarkitekt)
Spejl af eg. Model 106. Udført og stemplet hos Aksel Kjersgaard. H. 104. B. 58.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 25. februar 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|