1951/9014
Et par svenske konsoller af bemalet og forgyldt træ, halvrunde plader af imiteret sten. Gustaviansk form, ca. 1800. H. 75. B. 93. D. 41. (2)
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Selected (udskudt), 23. december 2019
Vurdering
Hammerslag