1322/1592
August Pajou, efter
Figur af patineret bronze i form af Jacqes Benigne Bossuet. 19. årh. H. 43 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 30. maj 2013
Vurdering
Hammerslag
28 bud