2023/279
Funkis tantalus af forkromet metal, indeholdende to karafler af klart glas. 20. årh.s begyndelse. H. 28.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Overfladiske rustpletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag