2423/78
Et par franske Empire stager af forgyldt bronze med runde fodstykker, prydet med ciseleringer. 19. årh. H. 21. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Manglende lysmanchetter.
Fra
i
Vurdering