2004/238
Gebrüder Bing militær bæltekøretøj af litograferet blik med optæk. Ca. 1925. L. 21 cm.
Bælte mangler. Mindre buler, ridser og mærker. Clockwork does not work.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag